Urny na prochy

W przypadku kremacji ciała niezbędny jest zakup urny na prochy. Dostępne są urny o różnych kształtach, wykonane z drewna, ceramiki, kamienia, metalu bądź innych materiałów.

Zakupić możemy urny w szerokiej gamie kolorystycznej – do najbardziej uniwersalnych należą urny w kolorze czarnym, beżowym, brązowym czy szarym, ale dostępne są też urny zielone, różowe czy żółte. Do wyboru mamy urny z krzyżem, z różnego typu zdobieniami, jak również gładkie.

Przygotowaliśmy szeroką ofertę urn na prochy. Oferujemy urny pogrzebowe w szerokiej gamie kolorystycznej, ze zdobieniami lub bez, w zróżnicowanym przedziale cenowym. Wśród dostępnych modeli wymienić możemy:

 1. Urna Gu 054-1 Cappucino1. – Urna Gu 054-1 Cappucino Oferujemy ręcznie wykonaną, kryształową urnę na prochy. Do wykonania urny wykorzystany został wysokiej jakości kryształ, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych czynników.  Urna ma metaliczny, połyskujący  kolor. Na urnie znajduje się ozdoba ‒ pnącza, dzieki której zyskuje ona unikalny design. Cena urny: 650 zł brutto.
 2. Urna Gu 063-1 – Niezwykle estetyczna, ręcznie wykonana kryształowa urna pogrzebowa. Urna ma złoty kolor, wyrzeźbiony na niej został srebrny kwiat. Zaletą urny jest również bardzo szczelne wieczko. Wraz z urną zakupić można relikwiarz. Cena urny: 850 zł brutto.
 3. Urna Gu 064-2 – Limonkowa, kryształowa urna na prochy, która została wykonana ręcznie i z największa starannością to kolejna z propozycji. Kryształowy rdzeń urny oraz estetyczny kształt sprawiają, że urna wygląda bardzo elegancko. Kolejnymi zaletami urny są trwałosc i odpornosc na uszkodzenia.  Zakupić również można pasujący do urny relikwiarz. Cena: 850 zł brutto.
 4. Urna Gu 066 – Skromna, ręcznie wykonana kryształowa urna, która swoją fakturą przypomina kamień to kolejny model z naszej oferty. Urna ma kształt łzy, dostępna jest w kolorze brązowym, nie jest zdobiona. Cena: 850 zł brutto.

Bliscy zmarłego do wyboru mają się na różnego rodzaju urny pogrzebowe, między innymi:

 • urny kamienne
 • urny drewniane
 • urny metalowe
 • urny kryształowe
 • urny z tworzyw biodegradowalnych
 • urny kompozytowe
 • i inne

Dostępne są urny kremacyjne w kształcie trumny, łzy, prostokątne, kwadratowe czy okrągłe w wielu wersjach kolorystycznych, o różnej wielkości i głębokości.  Na wybór odpowiedniego modelu wpływają zazwyczaj takie kwestie, jak cena i  indywidualne preferencje.

Dlaczego warto wybrać nasze urny na prochy?

 • proponujemy urny w różnym stylu, wykonane ręcznie i z największa precyzją
 • zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie pojawiły się urny o różnej pojemności i wysokości
 • urny są bardzo trwałe, każda z nich ma bardzo szczelne wieczko
 • urny dostępne są w szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu bliscy zmarłego mogą wybrać tę, która będzie zgodna z ich budżetem
 • oferowane urny kremacyjne dostępne są od ręki

Co więcej, nasz zespół zawsze służy radą i pomocą w wyborze odpowiedniej urny.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!