Urny pogrzebowe

Niezależnie od tego czy ciało jest kremowane, czy grzebane w ziemi uroczystości pogrzebowe wyglądają tak samo. Różnica polega na tym, że w przypadku kremacji prochy zmarłego spoczywają w urnie.

Warto zadbać o to, aby urna była wytrzymała i odporna na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych. W naszej ofercie dostępne są urny wykonane z różnego typu materiałów, w wielu kształtach i wielkościach.

Oferujemy duży wybór urn pogrzebowych. Wszystkie urny zostały wykonane z największą precyzją, wyróżniają się trwałością i estetyką. Wśród dostępnych w naszej ofercie modeli wymienić możemy takiej, jak:

 1. Urna Gu 056-1 Cappucino ‒ urna kryształowa, wykonana ręcznie, w eleganckim metalicznym kolorze. Na urnie umieszczona została ozdoba z postaci przezroczystej tasiemki. Cena: 650 zł brutto.
 2. Urna Gu 058-1 Cappucino ‒ do wykonania urny wykorzystany został wysokiej jakości kryształ, dzięki czemu urna nie tylko doskonale się prezentuje, ale jest też bardzo trwała. Na urnie znajduje się ozdoba w postaci pnączy. Cena: 650 zł brutto.
 3. Urna Gu 063-7 ‒ urna w kolorze fuksji, wykonana z twardego, pięknego kryształu. Na urnie wyrzeźbiony został srebrny kwiat. Urnę można zakupić w komplecie z relikwiarzem. Cena: 850 zł brutto.
 4. Urna Gu 058-2 ‒  elegancka, kryształowa urna w kolorze grafitu. Na urnie zamieszczone zostały przezroczyste ozdobny ‒ pnącza. Urban wyposażona jest w szczelne, szerokie wieczko.  Cena: 650 zł brutto.

Dostępne są różne rodzaje urn pogrzebowych, między innymi:

 • urny kamienne, najczęściej z marmuru, onyksu i grafitu
 • urny metalowe, w szczególności stalowe
 • drewniane urny, w szczególności urny dębowe i urny sosnowe
 • urny ceramiczne, czyli urny z wypalanej gliny
 • urny z kompozytów, na przykład z kompozytu kamienno-żywicznego

Ponadto, z zależności od preferencji rodzina zmarłego może zakupić urny z symbolami kultu religijnego, ze specjalnymi uchwytami, w wielu wielkościach i kształtach, na przykład w kształcie trumny czy kwadratu.

Dlaczego warto postawić na nasze urny pogrzebowe?

Sprzedażą urn pogrzebowych zajmujemy się od lat, wciąż poszerzamy naszą ofertę, a każdy z naszych klientów może liczyć na naszą w wyborze odpowiedniego modelu. Ponadto:

 • zapewniamy duży wybór urn pogrzebowych w szerokim przedziale cenowym
 • nasze urny kremacyjne odznaczają się dużą estetyką wykonania i trwałością
 • oferujemy urny skromne, jak również zdobione, urny metalowe, urny kryształowe i wiele innych
 • w naszym sklepie internetowym możecie robić zakupy 24h na dobę

Zapraszamy do współpracy!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!